Інфармацыя пра размеркаванне

 

Форма заяўкi

Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь  

установа адукацыі 

«БЕЛАРУСКІ   ДЗЯРЖАЎНЫ 

ТЭХНАЛАГІЧНЫ  УНІВЕРСІТЭТ»

220006 г. Мінск, вул. Свярдлова, 13а    

  Министерство образования Республики Беларусь

учреждение образования

«БЕЛОРУССКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ

ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ»

220006  г. Минск, ул. Свердлова, 13а

 

№ 16-16/3198 от 12.11.2014 г.                                                                                                                                                  

Кіраўнікам прадпрыемстваў

 

         У снежні  2014 г. і красавіку 2015 г. адбудзецца размеркаванне  спецыялістаў установы адукацыі “Беларускі дзяржаўны тэхналагічны ўніверсітэт”

         Заяўкі на мадых спецыялістаў просім накіроўваць па адрасу :  220006, г.Мінск, вул.Свярдлова, 13а, БДТУ. (Форма заяўкі на размеркаванне прыкладаецца)

         Кантактныя тэлефоны факультэтаў:

Дэкан  ф-та тэхналогіі арганічных рэчываў    Радчанка Юрый Сяргеевіч тэл.3270658
Дэкан ф-та выдавецкай справы і паліграфіі Далгова Таццяна Аляксандраўна тэл.3277198
Дэкан ф-та инфармацыйных тэхналогій Шыман Дзмітрый Васільевіч тэл.3993389
Дэкан ф-та тэхналогіі і тэхнікі лясной прамысловасці Лой Уладзімір Мікалаевіч тэл.3271041
Дэкан ф-та хімічнай тэхналогіі і тэхнікі Клімаш  Юрый  Аляксандравіч тэл.3275838
Дэкан інжынерна-эканамічнага  ф-та Альфяровіч Андрэй Багданавіч тэл. 3270791
Дэкан лесагаспадарчага ф-та Марозаў Алег Усеваладавіч тэл.3277452

     Прарэктар па вучэбнай рабоце                                                                                                                                                                                                                                                                                                        С.А.Каспяровіч

 

_______________________________________________________________________________________________________

Установа адукацыі

Беларускі дзяржаўны

Тэхналагічны ўніверсітэт   

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

 Рэктар універсітэта,

 прафесар

І.М.Жарскі

  “ 06 “лістапада  2014 г.

  

Г Р А Ф І К

Персанальнага наківання маладых спецыялістаў выпуска 2015 г.

 

 

п/п

 

 

 

 

Шыфры

Наіменаванне спецыянасцей і спецыялізацый

 

Факультэт

Дата, час, месца папярэдняга размеркавання

Дата,час,месца канчатковага размеркавання

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-48 01 02 04

Тэхналогія пластычных мас

ТАР

02.04.2015     11.40

Аўд.210-3

15.04.2015     11.20

Аўд.239-4

  1.  

1-48 0 102 01

Тэхналогія  асноўнага арганічнага і нафтахімічнага сінтэзу

 

02.04.2015     10.20

Аўд. 210-3

15.04.2015     10.15

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 01 02 03

Тэхналогія лакафарбавых матэрыялаў

 

02.04.2015     10.40

Аўд. 210-3

15.04.2015     10.35

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 01 02 05

Тэхналогія перапрацоўкі эластамераў

 

02.04.2015     10.00

Аўд. 210-3

15.04.2015     10.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 01 02 06

Тэхналогія пластычных мас

 

02.04.2015     11.00

Аўд. 210-3

15.04.2015     10.50

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 01 05 02

Тэхналогія драўняных пліт пластыкаў

 

03.04.2015     10.00

Аўд. 210-3

16.04.2015     10.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 01 05 04

Тэхналогія  цэлюлозна-папяровых вытворчасцяў

 

03.04.2015     10.20

Аўд. 210-3

16.04.2015     10.15

Аўд. 239-4

  1.  

1 – 48 01 05 03

Тэхналогія лесахімічных вытворчасцей

 

03.04.2015     10.35

Аўд. 210-3

16.04.2015     10.25

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 02 01 03

Тэхналогія тлушчаў, эфірных маслаў і парфумерна-касметычных прадуктаў

 

03.04.2015     10.50

Аўд. 210-3

16.04.2015     10.40

Аўд. 239-4

  1.  

1-57 01 03

Біяэкалогія

 

03.04.2015     12.00

Аўд. 210-3

17.04.2015     10.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 02 01

Біятэхналогія

 

03.04.2015     11.15

Аўд. 210-3

16.04.2015     11.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-54 01 03 01

Сертыфікацыя прамысловых тавараў

 

10.04.2015     10.00

Аўд. 210-3

17.04.2015     10.15

Аўд. 239-4

  1.  

1-54 01 03 02

Сертыфікацыя хачовых тавараў

 

10.04.2015     10.20

Аўд. 210-3

17.04.2015     10.30

Аўд. 239-4

  1.  

1 – 54 01 03 03

Сертыфікацыя фармацэптычнай прадукцыі

 

10.04.2015     10.40

Аўд. 210-3

17.04.2015     10.50

Аўд. 239-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-48 80 04

Тэхналогія перапрацоўкі палімераў і кампазітаў

ТАР

02.04.2015     10.00

Ауд. 210-3

15.04.2015     10.00

Ауд. 239-4

  1.  

1-48 80 07

Тэхналогія і абсталяванне хімічнай перапрацоўкі біямасы дрэва; хімія драўніны

 

03.04.2015     10.45

 

Аўд. 210-3

16.04.2015     10.00

 

Аўд. 239-4

  1.  

1 – 48 80 03

Тэхналогія арганічных рэчываў

 

02.04.2015     10.00

Аўд. 210-3

15.04.2015     10.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-48 80 08

Біятэхналогія

 

03.04.2015     11.15

Аўд. 210-3

16.04.2015     11.00

Аўд. 239-4

  1.  

1-38 80 06

Прыборы і метады кантролю прыроднага асяроддзя, рэчываў, матэрыялаў і вырабаў

 

10.04.2015     10.00

Аўд. 210-3

17.04.2015     10.15

Аўд. 239-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-47 01 01

Выдавецкая справа

ВСіП

19.12.2014     14.00

Аўд. 144,145-4

30.12.2014     09.00

Аўд.200-4

  1.  

1 – 47 02 01

Тэхналогія паліграфічных вытворчасцей

 

27.03.2015     10.00

Аўд. 144,145-4

09.04.2015     14.00

Аўд.200-4

  1.  

1-36 06 01

Паліграфічнае абсталяванне і сітсэмы апрацоўкі інфармацыі

 

27.03.2015     10.30

Аўд. 144,145-4

09.04.2015     14.30

Аўд.200-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-23 80 05

Журналістыка

ВСіП

27.03.2015     11.00

Аўд. 144,145-4

09.04.2015     15.00

Аўд.200-4

  1.  

1-36 80 06

Машыны, агрэгаты і працэсы (па галінам)

 

27.03.2015     11.00

Аўд. 144,145-4

09.04.2015     15.00

Аўд.200-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-40 01 02- 03

Інфармацыйныя сістэмы і тэхналогіі

ФІТ

27.03.2015     14.00

Аўд. 101-4

10.04.2015     14.00

Аўд.101-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-31 80 10

Тэарытычныя асновы інфарматыкі

ФІТ

27.03.2015     14.30

Аўд. 101-4

10.04.2015     14.30

Аўд.101-4

  1.  

1 – 40 80 02

Сістэмны аналіз, кіраванне і апрацоўка інфармацыі

 

27.03.2015     14.30

Аўд. 101-4

10.04.2015     14.30

Аўд.101-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-46 01 01

Лесаінжынерная справа

ТТЛП

09.04.2015     10.00

Аўд.214 -4

16.04.2015     10.00

Аўд.214-4

  1.  

1-36 05 01 01

Машыны і абсталяванне ляснога комплексу

 

09.04.2015     11.00

Аўд.214 -4

16.04.2015     11.00

Аўд.214-4

  1.  

1-43 01 06

Энергаэфектыўныя тэхналогіі і энергетычны менеджмент

 

09.04.2015     11.30

Аўд.214 -4

16.04.2015     11.30

Аўд.214-4

  1.  

1-46 01 02

Тэхналогія дрэваапрацоўчых вытворчасцей

 

10.04.2015     10.00

Аўд.214-4

17.04.2015     10.00

Аўд.214-4

  1.  

1-36 05 01 03

Машыны і абсталяванне дрэваапрацоўчай вытворчасці

 

10.04.2015     11.00

Аўд.214 -4

17.04.2015     11.00

Аўд.214-4

  1.  

1-08 01 01

Прафесійнае навучанне

 

10.04.2015     11.30

Аўд.214 -4

17.04.2015     11.30

Аўд.214 -4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-36 80 05

Тэхналогія і машыны лесанарыхтовак і лясной гаспадаркі

ТТЛП

09.04.2015      10.00

Аўд.214 -4

16.04.2015     10.00

Аўд.214-4

  1.  

1-43 80 02

Энергаэфектыўныя сістэмы і комплексы

 

09.04.2015     11.30

Аўд.214 -4

16.04.2015     11.30

Аўд.214-4

  1.  

1-46 80 01

Драўніназнаўства, тэхналогія і абсталяванне лесаапрацоўкі

 

10.04.2015   

 10.00, 11.00

Аўд.214-4

17.04.2015   

 10.00, 11.00

Аўд.214-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-36 01 08

Канстуяванне і вытворчасць вырабаў  з кампазіцыйных матэрыялаў

ХТіТ

25.03.2015     09.50

Аўд.411-2

08.04.2015     10.30

Аўд.239 -4

  1.  

1-36 07  01 01

Машыны і апраты хімічных вытворчасцей

 

25.03.2015     10.10

Аўд.411-2

08.04.2015     10.40

Аўд.239-4

  1.  

1-36 07 01 02

Машыны і абсталяванне прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў і вырабаў

 

25.03.2015     10.40

Аўд.411-2

08.04.2015     11.00

Аўд.239-4

  1.  

1 – 36 07 01 06

Машыны апараты фармацэптычнай прамысловасці прамысловасці

 

25.03.2015     10.40

Аўд.411-2

08.04.2015     11.00

Аўд.239-4

  1.  

1-53 01 01

Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей

 

25.03.2015     11.10

Аўд.411-2

08.04.2015     11.20

Аўд.239-4

  1.  

1-48 01 01 01

Тэхналогія мінеральных удабрэнняў, соляў шчолачаў

 

26.03.2015     09.50

Аўд.411-2

09.04.2015     10.30

Аўд.239 -4

  1.  

1-48 01 01 14

Хімічная тэхналогія вяжучых матэрыялаў

 

26.03.2015     10.20

Аўд.411-2

09.04.2015     10.45

Аўд.239 -4

  1.  

1-48 01 01 06

Тэхналогія шкла і сіталаў

 

26.03.2015     10.50

Аўд.411-2

09.04.2015     11.00

Аўд.239-4

  1.  

1-48 01 01 09

Тэхналогія тонкай фукцыянальнай і будаўнічай керамікі

 

26.03.2015     11.20

Аўд.411-2

09.04.2015     11.15

Аўд.239 -4

  1.  

1-48 01 01 13

Хімічная тэхналогія квантавай цвердацельнай электронікі

 

26.03.2015     09.50

Аўд.411-2

09.04.2015     10.30

Аўд.239-4

  1.  

1-48 01 04

Тэхналогія электрахімічных вытворчасцей

 

27.03.2015     10.20

Аўд.411-2

10.04.2015     10.45

Аўд.239-4

  1.  

1-57 01 01

Ахова навакольнага асяроддзя і рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсцрсаў

 

27.03.2015     11.00

Аўд.411-2

10.04.2015     11.00

Аўд.239-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-36 80 06

Машыны, аргэгаты і працэсы (хімічных і нафтахімічных вытворчасцей)

ХТіТ

25.03.2015     10.10

Аўд.411-2

08.04.2015     10.40

Аўд.239-4

  1.  

1 – 48 80 04

Тэхналогія і перапрацоўка палімераў і кампазітаў

 

25.03.2015     09.50

Аўд.411-2

08.04.2015     10.30

Аўд.239-4

  1.  

1-53 80 01

Аўтаматызацыя і кіраванне  тэхналагічнымі працэсамі і вытворчасцямі

 

25.03.2015     10.10

Аўд.411-2

08.04.2015     10.40

Аўд.239-4

  1.  

1 – 48 01 01

Тэхналогія неарганічных рэчываў

 

 

26.03.2015     09.50

Аўд.411-2

09.04.2015     10.30

Аўд.239-4

  1.  

1-48 80 02

Тэхналогія сілікатных і  тугаплаўкіх неметалічных матэрыялаў

 

26.03.2015     10.50

Аўд.411-2

09.04.2015     11.00

Аўд.239-4

  1.  

1-41 80 02

Тэхналогія і абсталяванне для вытворчасці паўправаднікоў, матэрыялаў і прыбораў электроннай тэхнікі

 

26.03.2015     11.20

Аўд.411-2

09.04.2015     11.15

Аўд.239-4

  1.  

1-48 80 06

Тэхналогія электрахімічных працэсаў і абарона ад карозіі палімераў і капазітаў

 

27.03.2015     10.20

Аўд.411-2

10.04.2015     10.45

Аўд.239-4

  1.  

1-33 80 02

Геаэкалогія

 

27.03.2015     11.00

Аўд.411-2

10.04.2015     11.00

Аўд.239-4

  1.  

1 – 36 80 07

Працэсы і апраты хімічных тэхналогій

 

27.03.2015     11.00

Аўд.411-2

10.04.2015     11.00

Аўд.239-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-25 01 07 24

Эканоміка і кіраванне на прадпрыемсве хімінай прамысловасці

ІЭФ

 

23.10.2014     14.00

Аўд.301-4

23.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1-25 01 07 16

Эканоміка і кіраванне на прадпрыемсве ляснога комплексу

 

 

23.10.2014     14.00

Аўд.301-4

23.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1-25 01 07 26

Эканоміка і кіраванне ў прамысловасці будаўнічых матэрыялаў

 

 

23.10.2014     14.00

Аўд.301-4

23.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1-26 02 02 15

Менеджмент у лясным комплексе

 

15.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

  1.  

1-26 02 02 04

Менеджмент ненерухомай маёмасці

 

15.04.2015     12.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     12.00

Аўд.310 -4

  1.  

1-26 02 02 14

Менеджмент у прамысловасці будаўнічых матэрыялаў

 

 

15.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

  1.  

1-26 02 03 17

Маркетынг у лясным комплексе

 

 

24.10.2014     14.00

Аўд.310-4

24.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1-26 02 03 16

Маркетынг у прамысловасці будаўнічых матэрыялаў

 

24.10.2014     14.00

Аўд.310-4

24.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1 – 26 02 03 15

Маркетынг у хімічнай прамысловасці

 

24.10.2014     14.00

Аўд.310-4

24.12.2014     12.00

Аўд. 310-4

  1.  

1-25 01 08 14

Бухгалтарскі ўлік, аналіз и аўдыт у прамысловасці будаўнічых матэрыялаў

 

14.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

23.04.2015     10.00

Аўд.310-4

  1.  

1-25 01 08 03 08

Бухгалтарскі ўлік, аналіз и аўдыт у лясным комплексе

 

 

14.04.2015     10.00

Аўд.310 -4

23.04.2015     10.00

Аўд.310-4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-25 81 07

Эканоміка і кіраванне на прадпрыемстве

ІЭФ

 

15.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

  1.  

1-26 81 01 

Кіраванне ў сацыяльных і эканамічных сістэмах

 

15.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

  1.  

1 – 26 81 05

Маркетынг

 

15.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

24.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

  1.  

1 – 25 80 05

Бухгалтарскі ўлік і статыстыка

 

14.04.2015      13.00

Аўд.310-4

23.04.2015     13.00

Аўд.310 -4

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па I ступені

  1.  

1-75 02 01

Садова-паркавае будаўніцтва

ЛГФ

16.12.2014      10.00

Аўд.132-4

22.12.2014     10.00

Аўд.324-1, 328-1

  1.  

1 – 89 02 02

Турызм і прыродакарыстанне

 

16.12.2014      10.00

Аўд.239-4

22.12.2014     10.00

Аўд.324-1, 328-1

  1.  

1 – 75 01 01

Лясная гаспадарка (выпуск 2016 года)

 

31.03.2015      10.00

Аўд.320 4

07.04.2015     10.00

Аўд.324-1, 328-1

Выпускнікі, атрымаўшыя адукацыю па II ступені (магістратура)

  1.  

1-75 80 02

Лесаўпарадкаванне i лясная таксацыя

ЛГФ

31.03.2015      10.00

Аўд.320-4

07.04.2015     10.00

Аўд.324-1, 328-1

  1.  

1-75 80 01

Лясныя культуры, селекцыя i насенняводства

 

31.03.2015      10.00

Аўд.320-4

07.04.2015     10.00

Аўд.324-1, 328-1

  1.  

1-75 80 04

Ахова раслін

 

31.03.2015      10.00

Аўд.320-4

07.04.2015     10.00

Аўд.324-1, 328-1

  1.  

1-75 81 01

Ландшафтнае праектаванне i будаўніцтва

 

31.03.2015      10.00

Аўд.320-4

07.04.2015     10.00

Аўд.324-1, 328-1

                   

         Прарэктар па вучэбнай рабоце                                                                                         С.А.Каспяровіч