Тэлефонны даведнік

*Для хуткага пошуку неабходнага тэлефона выкарыстоўвайце магчымасці свайго браўзера. Націсніце CTRL+F і ўвядзіце ў радок пошуку неабходную інфармацыю.

Кіраўніцтва ўніверсітэта

Рэктар

ВОЙТАЎ Ігар Вітальевіч

226-14-32

Сакратар прыёмнай, каб. 256, корп. 4

СТАДНІК Таццяна Паўлаўна

226-14-32

Першы прарэктар, каб. 256, корп. 4

ЦЫГАНАЎ Аляксандр Рымавіч

226-10-75

Прарэктар па навуковай рабоце, каб. 260, корп. 4

ДАРМЕШКІН Алег Барысавіч

327-89-44

Прарэктар па выхаваўчай рабоце, каб. 260, корп. 4

ГАРАНОЎСКІ Андрэй Раманавіч

327-09-09

Прарэктар, каб. 154, корп. 4

ШАЛІМА Пятро Уладзіміравіч

289-11-67

Прарэктар, каб. 231, корп. 4

МАКЕЕВА Таццяна Сяргееўна 

226-16-02

Прарэктар па вучэбнай рабоце,
каб. 202, корп. 3а

САКОВІЧ Андрэй Андрэевіч 

327-80-04

Сакратар Савета БДТУ, каб. 237, корп. 4

ЛЕНАРТОВІЧ Лілія Аляксееўна

327-38-92

Канцылярыя

Заг. канцылярыі, каб. 243, корп. 4

ДЗЯТКО Зоя Канстанцінаўна

327-62-17

Архіў

Заг. архіва, каб. 419, корп. 4

ПАДДУБНАЯ Алена Васільеўна

327-11-17

Аддзел кадраў

Начальнік аддзела, каб. 246, корп. 4

НІКОВІЧ Наталля Ягораўна

327-12-93

Вядучы юрысконсульт, каб. 246, корп. 4

ЛЯПІЛА Анжэла Фёдараўна

327-12-93

Старшы інспектар па ўліку студэнтаў, каб. 254, корп. 4

ПАДБЯРОЗКІНА Галіна Іванаўна

327-74-43

Сектар міжнароднай дзейнасці 

Заг. сектара, каб. 155, корп. 4

РОГАВА Вольга Анатольеўна

327-30-21

Бухгалтэрыя

В.а. галоўнага бухгалтара, 
каб. 265, корп. 4

НЯЧАЙ Вольга Мікалаеўна

327-07-10

Нам. галоўнага бухгалтара на НДЧ, каб. 263, корп. 4

ЛАТУШКА Ірына Уладзіміраўна 

200-79-96

Нам. галоўнага бухгалтара, 
каб. 266, корп. 4

БЯДРЫЦКАЯ Наталля Васільеўна

327-63-22

Разліковы аддзел супрацоўнікаў

Бухгалтар 1-й катэгорыі, каб. 264, корп. 4

БАБКО Людміла Сямёнаўна

327-63-22

Разліковы аддзел студэнтаў

Бухгалтар 1-й катэгорыі, каб. 266, корп. 4

 

328-68-13

Матэрыяльны аддзел

Бухгалтар 1-й катэгорыі, каб. 251, корп. 4

ЛЮБЯНКОВА Эла Аляксееўна  

327-43-86

Каса

Старшы касір

КЛАЧКОВА Ніна Віктараўна

226-08-26

Планава-фінансавы аддзел

Начальнік аддзела, каб. 224, корп. 4

КАВАЛЕЎСКАЯ Любоў Аляксандраўна

327-51-61

Нам. загадчыка аддзела, каб. 227, корп. 4

КАСЦЮКЕВІЧ Наталля Мікалаеўна

327-51-61

Бібліятэка

Дырэктар бібліятэкі

ЗНАЙДЗЮК Светлана Баляславаўна

289-15-40

Заг. аддзела камплектавання

ДРАПЕЗА Ірына Мікалаеўна

289-15-40

Прафкам супрацоўнікаў

Старшыня, каб. 216, корп. 1

ТОЛКАЧ Ігар Уладзіміравіч

327-23-49

Нам. старшыні, каб. 216, корп. 1

АМЯЛЬЧУК Лідзія Фёдараўна

327-23-49

Прафкам студэнтаў

Старшыня, каб. 218, корп. 1

РОЗУМ Крысціна Сяргееўна

327-23-17

Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі

В.а. сакратара, каб. 114, корп. 1

СЕРЧЭНЯ Анна Сяргееўна

327-52-70 

Аддзел выхаваўчай работы з моладдзю

Начальнік аддзела, інт. 1

ШАРКО Ірына Аляксандраўна

327-06-68

Студэнцкі клуб

Дырэктар

ЯЛАНЕЦКІ Зіновій Іосіфавіч

8-029-765-84-52

Вучэбна-метадычны аддзел 

Начальнік аддзела, каб. 252, корп. 4

НАСОНАЎ Міхаіл Дзмітрыевіч

327-83-91

Нам. начальніка аддзела, каб. 248, корп. 4

ШАХАБ Вольга Васілеўна

327-07-78

Кіраўнік практыкі, каб. 143а, корп. 4

МУХУРАЎ Леанід Іванавіч

327-46-65

Сектар метадычнага забеспячэння вучэбнага працэсу

Заг. сектара, каб. 248, корп. 4

ПРАВАТОРАВА Валянціна Іванаўна

327-07-78

Метадыст

КАЗЯБА Людміла Мікалаеўна

Сектар вучэбнай работы

Заг. сектара, каб. 245, корп. 4

МАНДРЫКАВА Аляксандра Іванаўна

327-65-07

Старшы інспектар

КОНЧЫЦ Вольга Уладзіміраўна 

Старшы інспектар

СЯРГЕЙ Наталля Мікалаеўна

Дыспетчарская

Інспектар аддзела

СУШКО Таццяна Аляксандраўна

327-65-07

Інспектар аддзела

ЮШКЕВІЧ Кацярына Георгіеўна

Інспектар аддзела

ЗУБАРАВА Алена Паўлаўна

Сектар якасці

Заг. сектарам, каб.308, корп.3а

КУЛІКОЎСКІ Сяргей Аляксандравіч

396-26-06

Інжынер па якасці, каб.308, корп.3а ГРЭЦКАЯ Надзея Аляксандраўна 396-26-06

Сектар дыстанцыйнага навучання

Заг. сектарам, каб. 510а, корп. 3а БАЛВАКА Аляксандр Канстанцінавіч 327-03-83

Цэнтр выдавецка-паліграфічных і мультымедыя тэхналогій

Начальнік цэнтра, каб. 510а, корп. 3а

ВАСІЛЕВІЧ Цімур Уладзіміравіч

327-03-83

Група інфармацыйных тэхналогій і сродкаў навучання

Інжынер 2-й катэгорыі, 
каб. 321, корп. 4

ГУДЗЬ Валерый Мікалаевіч

327-57-13

Лабараторыя паліграфіі і аператыўнага друку

Заг. лабараторыі, каб. 26, корп. 1

КАРАБЧУК Таццяна Аркадзьеўна

327-70-91

Група камп’ютарнага набору і вёрсткі

Інжынер 2-й катэгорыі, каб. 306, корп. 2

ШАНТАРОВІЧ Вольга Юр’еўна

380-23-41

Лабараторыя інфармацыйна-тэхнічнага забеспячэння электронных навучальных выданняў і дыстанцыйнага навучання

Інжынер, каб. 321, корп. 4

 

327-57-13

Рэдакцыйна-выдавецкая група

Рэдактар 1-й катэгорыі, каб. 403, корп. 1

РАБАЯ Рэгіна Мар’янаўна

327-10-91

Рэдакцыя газеты “Тэхнолаг”

Рэдактар

ПІЛЕЙКО Ангеліна Ігараўна

327-15-44

Цэнтр забеспячэння і развіцця інфармацыйных тэхналогій

Начальнік цэнтра, каб. 102, корп. 1

КОЙПІШ Валянціна Іванаўна

327-74-61

Інжынер-праграміст 1-й кат., 
каб. 310, корп. 1

МІРОНАЎ Ігар Аляксандравіч

327-05-17

Інжынер-праграміст 2-й кат., 
каб. 310, корп. 1
ЖУК Яраслаў Аляксандравіч 327-05-17
Інжынер-праграміст, 
каб. 102/4, корп. 1
ШЫЦЬКО Андрэй Міхайлавіч 399-77-13
Інжынер-праграміст, 
каб. 102/4, корп. 1
ЧЫРКЕВІЧ Мікалай Мікалаевич 327-05-17

ЛЕСАГАСПАДАРЧЫ ФАКУЛЬТЭТ

Дэкан, каб. 224, корп. 1

ЯРМАЛОВІЧ Васілій Аляксандравіч

 

327-74-52

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 223, корп. 1

КАВАЛЕЎСКІ Сяргей Уладзіміравіч

327-74-52

Нам. дэкана па выхаваўчай і ідэалагічнай рабоце, каб. 223, корп. 1

ФІЛОН Дзмітрый Іванавіч

327-74-52

Кафедра лесаводства

Заг. кафедры, каб. 213, корп. 1

ЛАБОХА Канстанцін Валянцінавіч

327-82-73

Кафедра лесаўладкавання

Заг. кафедры, каб. 316, корп. 1

ТОЛКАЧ Ігар Уладзіміравіч

226-08-43

Кафедра паляўніцтвазнаўства

Заг. кафедры, каб. 203, корп. 1

КАЗАРЭЗ Аляксандр Иванавіч

321-22-97

Кафедра ландшафтнага праектавання і садова-паркавага будаўніцтва

Заг. кафедры, каб. 238, корп. 1

БУРГАНСКАЯ Тамара Мінаеўна

327-15-21

Кафедра турызму і прыродакарыстання

Заг. кафедры, каб. 327, корп. 1

БАХУР Алег Уладзіміравіч

321-23-28

Кафедра лесааховы і драўніназнаўства

Заг. кафедры, каб. 319, корп. 4

ЗВЯГІНЦАЎ Вячаслаў Барысавіч

327-57-13

Кафедра лясных культур і глебазнаўства

Заг. кафедры, каб. 320, корп. 1

НОСНІКАЎ Вадзім Валер’евіч

327-73-89

ФАКУЛЬТЭТ ТЭХНАЛОГІІ І ТЭХНІКІ ЛЯСНОЙ ПРАМЫСЛОВАСЦІ

Декан, каб. 214, корп. 4

ЛОЙ Уладзімір Мікалаевіч

327-10-41

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 211, корп. 4

РАПАВЕЦ Вячаслаў Валер’евіч

327-10-41

Нам. дэкана  па выхаваўчай і ідэалагічнай рабоце, каб. 211, корп. 4

КРАСКОЎСКІ Станіслаў Уладзіміравіч

327-10-41

Кафедра лясных дарог і арганізацыі вывазу драўніны

Заг. кафедры, каб. 128, корп. 4

НАСКАВЕЦ Міхаіл Трафімавіч

327-07-28

Кафедра лясных машын і тэхналогіі лесанарыхтовак

Заг. кафедры, каб. 106, корп. 4

МОХАЎ Сяргей Пятровіч

327-83-41

Кафедра тэхналогіі дрэваапрацоўчых вытворчасцяў

Заг. кафедры, каб. 416, корп. 4

БАЖЭЛКА Игар
Канстанцінавіч

327-73-50

Кафедра тэхналогіі і дызайну вырабаў з драўніны

Заг. кафедры, каб. 314, корп. 4

ШЭЦЬКО Сяргей Васільевіч

327-67-41

Кафедра дрэваапрацоўчых станкоў і інструментаў

Заг. кафедры, каб. 139, корп. 4

ГРЫШКЕВІЧ Аляксандр Аляксандравіч

327-43-25

Кафедра энергазберажэння, гідраўлікі і цеплатэхнікі

Заг. кафедры, каб. 406, корп. 1

ДЗМІТРЫЧЭНКА Аляксандр Сцяпанавіч

327-87-30

Кафедра матэрыялазнаўства і тэхналогіі металаў

Заг. кафедры, каб. 18а, корп. 5

КУІС Дзмітрый Валер’евіч

289-10-51

Кафедра дэталяў машын і пад’ёмна-транспартных устройстваў

Заг. кафедры, каб. 208, інт. 2

БЕЛЬСКІ Сяргей Яўграфавіч

226-09-75

ФАКУЛЬТЭТ ТЭХНАЛОГІІ АРГАНІЧНЫХ РЭЧЫВАЎ

Дэкан, каб. 210, корп. 3

РАДЧАНКА Юрый Сяргеевіч

327-06-58

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 208, корп. 3

ПЕНКІН Антон Анатольевіч

327-06-58

Нам. дэкана па выхаваўчай і ідэалагічнай рабоце, каб. 208, корп. 3

РЫЖАНКОЎ Ігар Міхайлавіч

327-06-58

Кафедра арганічнай хіміі

Заг. кафедры, каб. 419, корп. 3

МІХАЛЁНАК Сяргей Георгіевіч

327-63-54

Кафедра тэхналогіі нафтахімічнага сінтэзу і перапрацоўкі палімерных матэрыялаў

Заг. кафедры, каб. 217, корп. 2

КАСПЕРОВІЧ Андрэй Віктаравіч

327-57-38

Кафедра хімічнай перапрацоўкі драўніны

Заг. кафедры, каб. 319, корп. 3

ЧОРНАЯ Наталля Віктараўна

327-80-46

Кафедра біятэхналогіі і біяэкалогіі

Заг. кафедры, каб. 207, корп. 3

ЛЯВОНЦЬЕЎ Віктар Мікалаевіч

327-74-32

Кафедра фізіка-хімічных метадаў сертыфікацыі прадукцыі

Заг. кафедры, каб. 207а, корп. 3

ВЯТОХІН Сяргей Сяргеевіч

327-74-32

Кафедра аналітычнай хіміі

Заг. кафедры, каб. 449, корп. 4

КАВАЛЕНКА Наталля Аляксандраўна

327-30-24

Кафедра бяспекі жыццядзейнасці

Заг. кафедры, каб. 148, корп. 4

БОСАК Віктар Мікалаевіч

226-08-29

Кафедра філасофіі і права

Заг. кафедры, каб. 342, корп. 4

БУРАК Пётр Міхайлавіч

327-71-95

Цэнтр моўнай падрыхтоўкі

Дырэктар цэнтра

БАБРЫЦКАЯ Аксана Валянцінаўна

226-10-82

ФАКУЛЬТЭТ ХІМІЧНАЙ ТЭХНАЛОГІІ І ТЭХНІКІ

Дэкан, каб. 411, корп. 2

КЛІМАШ Юрый Аляксандравіч

327-58-38

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 400, корп. 2

ВЯЛІКАНАВА Ірына Аляксееўна

327-58-38

Нам. дэкана па выхаваўчай і ідэалагічнай рабоце, каб. 400, корп. 2

ГАПАНЮК Дзмітрый Уладзіміравіч

327-58-38

Кафедра тэхналогіі неарганічных рэчываў і агульнай хімічнай тэхналогіі

Заг. кафедры, каб. 213, корп. 3

МІНАКОЎСКІ Аляксандр Федаравіч

327-22-51

Кафедра хіміі, тэхналогіі электрахімічных вытворчасцяў і матэрыялаў электроннай тэхнікі 

Заг. кафедры, каб. 405, корп. 3а

ЧЭРНІК Аляксандр Аляксандравіч

226-02-82

Кафедра машын і апаратаў хімічных і сілікатных вытворчасцяў

Заг. кафедры, каб. 211, корп. 3

ВАЙЦЯХОВІЧ Пётр Яўгенавіч

226-00-39

Кафедра працэсаў і апаратаў хімічных вытворчасцяў

Заг. кафедры, каб. 311, корп. 3

ЛЯЎДАНСКІ Аляксандр Эдуардавіч

226-00-39

Кафедра агульнай і неарганічнай хіміі

В. а. заг. кафедры, каб. 350, корп. 4

КУРЫЛА Ірына Іосіфаўна

327-72-50

Кафедра тэхналогіі шкла і керамікі

Заг. кафедры, каб. 314, корп. 2

ЛЯВІЦКІ Іван Адамавіч

327-43-08

Кафедра хімічнай тэхналогіі вяжучых матэрыялаў

Заг. кафедры, каб. 203, корп. 2

МЯЧАЙ Аляксандр Анатольевіч

327-62-35

Кафедра фізічнай і калоіднай хіміі

Заг. кафедры, каб. 508, корп. 3а

ДУДЧЫК Галіна Паўлаўна

327-72-27

Кафедра тэарэтычнай механікі

Заг. кафедры, каб. 221, корп. 4

ГРОДА Яраслаў Генадзьевіч

327-30-35

Кафедра прамысловай экалогіі

Заг. кафедры, каб. 218, корп. 4

МАРЦУЛЬ Уладзімір Мікалаевіч

327-74-51

Кафедра аўтаматызацыі вытворчых працэсаў і электратэхнікі

Заг. кафедры, каб. 106, корп. 1

КАРПОВІЧ Дзмітрый Сямёнавіч

327-23-97

Кафедра механікі матэрыялаў і канструкцый

Заг. кафедры, каб. 116, корп. 1

СПІГЛАЗАЎ Аляксандр Уладзіміравіч

327-15-44

ІНЖЫНЕРНА-ЭКАНАМІЧНЫ ФАКУЛЬТЭТ

Декан, каб. 308, корп. 4

АЛЬФЯРОВІЧ Андрэй Багданавіч

327-07-91

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 352, корп. 4

МЕШЧАРАКОВА Алена Валянцінаўна

327-72-65

Нам. дэкана па выхаваўчай і ідэалагічнай рабоце, каб. 352, корп. 4

ДЗЕМІДАВЕЦ Віктар Паўлавіч

327-72-65

Кафедра эканамічнай тэорыі і маркетынгу

Заг. кафедры, каб. 302а, корп. 3а

БАРАНОЎСКІ Станіслаў Іванавіч

327-70-66

Кафедра менеджменту, тэхналогій бізнесу і ўстойлівага развіцця

Заг. кафедры, каб. 432, корп. 4

НОВІКАВА Ірына Васільеўна

327-62-41

Кафедра эканомікі і кіравання на прадпрыемствах

Заг. кафедры, каб. 452, корп. 4

ЛЯДНІЦКІ Андрэй Вікенцьевіч

327-15-37

Кафедра арганізацыі вытворчасці і эканомікі нерухомасці

Заг. кафедры, каб. 442, корп. 4

СІНЯК Мікалай Георгіевіч

327-71-17

Кафедра статыстыкі, бухгалтарскага ўліку, аналізу і аўдыту

Заг. кафедры, каб. 311, корп. 4

ДАЛІНІНА Таццяна Мікалаеўна

226-00-28

Кафедра гісторыі Беларусі і паліталогіі

Заг. кафедры, каб. 205, корп. 4

СЯМЕНЧЫК Мікалай Яфімавіч

327-71-95

Кафедра фізвыхавання і спорту

Заг. кафедры, каб. 411, корп. 1

ФІЛІПАЎ Мікалай Мікалаевіч

327-41-63

Спарткомплекс

 

КРАЎЦОЎ Віталь Паўлавіч

289-14-26

ФАКУЛЬТЭТ ПРЫНТТЭХНАЛОГІЙ І МЕДЫЯКАМУНІКАЦЫЙ (ВЫДАВЕЦКАЙ СПРАВЫ І ПАЛІГРАФІІ)

Дэкан, каб. 144, корп. 4

ДАЛГОВА Таццяна Аляксандраўна

327-71-98

Нам. дэкана , каб. 144, корп. 4

ДАМАРАД Аляксей Анатольевіч

327-71-98

Кафедра беларускай філалогіі

Заг. кафедры, каб. 434, корп. 4

РУСАК Вольга Уладзіміраўна

327-62-41

Кафедра паліграфічных вытворчасцяў

Заг. кафедры, каб. 203а, корп. 4

КУЛАК Міхаіл Іосіфавіч   

327-26-88

Кафедра рэдакцыйна-выдавецкіх тэхналогій

Заг. кафедры, каб. 109, корп. 4

КУЛІКОВІЧ Уладзімір Іванавіч

327-72-30

Кафедра паліграфічнага абсталявання і сістэм апрацоўкі інфармацыі

Заг. кафедры, каб. 4а, корп. 4

ШМАКАЎ Міхаіл Сяргеевіч

327-67-41

Кафедра міжкультурных камунікацый і тэхнічнага перакладу

В. а. заг. кафедры, каб. 99, інт. 2

СТАРЧАНКА Дзіяна Уладзіміраўна

226-10-82

ФАКУЛЬТЭТ ІНФАРМАЦЫЙНЫХ ТЭХНАЛОГІЙ

Дэкан, каб. 104, корп. 4

ШЫМАН Дзмітрый Васільевіч

399-33-89

Нам. дэкана па вучэбнай і навуковай рабоце, каб. 104, корп. 4

МІСЕВІЧ Аляксей Васільевіч

399-33-89

Нам. дэкана па ідэалагічнай і выхаваўчай рабоце АЗАРЧЫК Раман Уладзіміравіч 399-33-89

Кафедра інфармацыйных сістэм і тэхналогій

Заг. кафедры, каб. 306, корп. 1

СМЯЛОЎ Уладзімір Уладзіслававіч

327-43-76

Кафедра інфарматыкі і вэб-дызайну

Заг. кафедры, каб. 219, корп. 1

РАМАНЕНКА Дзмітрый Міхайлавіч

327-43-76

Кафедра фізікі

Заг. кафедры, каб. 510, корп. 1

КРУК Мікалай Мікалаевіч

399-49-60

Кафедра інжынернай графікі

Заг. кафедры, каб. 110, корп. 3

КАСПЕРАЎ Георгій Іванавіч

392-40-54

Кафедра вышэйшай матэматыкі 

Заг. кафедры, каб. 205, корп. 4

ПЫЖКОВА Вольга Мікалаеўна 

327-10-20

ЗАВОЧНЫ ФАКУЛЬТЭТ

Дэкан, каб. 301, корп. 2

ПРОХАРЧЫК Сяргей Аляксандравіч

327-80-04

Нам. дэкана, каб. 301, корп. 2

ВАЛКОВІЧ Аляксандр Пятровіч 

327-80-04

Нам. дэкана, каб. 301, корп. 2

ЧУБІС Павел Анатольевіч

327-80-04

Сакратар, каб. 301, корп. 2 СЕЛІВОНЧЫК Святлана Сяргееўна 327-80-04

Метадысты, каб. 401, корп. 2

ЗАЛІВАКА Святлана Васільеўна

ЛАЗАРЭНКА Ганна Равільеўна

ГРЫНЬКО Анастасія Ігараўна

КЕРДАНАВА Наталля Мікалаеўна

327-70-41

Метадыст, каб. 402, корп. 2 ЯСІНСКАЯ Вольга Сяргееўна  

ФАКУЛЬТЭТ ГРАМАДСКІХ ПРАФЕСІЙ

Дэкан

АСТРОГА Вялянціна Міхайлаўна

327-71-95

ФАКУЛЬТЭТ ДАЎНІВЕРСІТЭЦКАЙ ПАДРЫХТОЎКІ

Дэкан, каб. 202а, корп. 3а

СЯЎКО Аксана Аляксандраўна

327-73-89

ПРЫЁМНАЯ КАМІСІЯ

Адказны сакратар

 

327-63-75

ІНСТЫТУТ ПАВЫШЭННЯ КВАЛІФІКАЦЫІ І ПЕРАПАДРЫХТОЎКІ БДТУ

Дэкан, каб. 136а, корп. 4

ПІШЧОЎ Сяргей Мікалаевіч

327-06-91

ДЭКАНАТ ПА РАБОЦЕ З ЗАМЕЖНЫМІ НАВУЧЭНЦАМІ

Дэкан, каб. 156, корп. 4

ЯНУКОВІЧ Алена Іосіфаўна

327-65-92

Старшы інспектар, каб. 156, корп. 4

ЮРЧАНКА Вікторыя Георгіеўна

327-65-92

Інспектар, каб. 156, корп.4 

КАСЦЮК Юлія Васільеўна

327-65-92 

НАВУКОВА-ДАСЛЕДЧАЯ ЧАСТКА

Начальнік НДЧ, каб. 250, корп. 4

КАЎРУС Іван Уладзіміравіч

327-71-24

Аспірантура

Заг. аспірантуры, каб. 237, корп. 4

КАРПАВА Святлана Валер’еўна

327-38-92

Аддзел арганізацыі, планавання і метралагічнага забеспячэння НДР

Заг. аддзела, каб. 244а, корп. 4

ГАРАСТ Валянціна Браніславаўна

327-56-20

Група метралогіі

Інжынер 

ЯРУК Ганна Уладзіміраўна

220-23-49

Група дэмантажу абсталявання

Вядучы інжынер, каб. 301а, корп. 3а

ГАБАЛОЎ Яўгеній Віктаравіч

327-70-66

Аддзел патэнтазнаўства і аховы інтэлектуальнай уласнасці

Начальнік аддзела, каб. 228, корп. 4

ШЫШКАНАВА Людміла Георгіеўна

327-31-50

Сектар інфармацыйнага і выставачнага забеспячэння навуковай дзейнасці

Заг. сектара, каб. 228, корп. 4

ЧЭРНІК Алена Алегаўна

327-31-50

Інжынер, каб. 228, корп. 4

ЛЯВІЦКАЯ Аляксандра Андрэеўна

327-31-50

Выпрабавальны цэнтр экалагічнага кантролю

Кіраўнік цэнтра

МАРЦУЛЬ Уладзімір Мікалаевіч

327-74-51

Цэнтр па сертыфікацыі і выпрабаванні дрэваапрацоўчага абсталявання і інструментаў

Кіраўнік цэнтра

ГРЫШКЕВІЧ Аляксандр Аляксандравіч

327-43-25

Навукова-даследчы цэнтр біятэхналогіі раслін

Навуковы кіраўнік

ЛЯВОНЦЬЕЎ Віктар Мікалаевіч

327-74-32

Кансалтынгавы цэнтр па сістэмах менеджменту

Кіраўнік цэнтра

ЯГОРАВА Зінаіда Яўгеньеўна

327-22-52

Цэнтр трансферу тэхналогій

Кіраўнік цэнтра

ШЫШКАНАВА Людміла Георгіеўна

327-31-50

Інжынер, каб. 155, корп. 4

ДЗЯРБІНСКАЯ Кацярына Аляксандраўна

327-30-21

Навукова-даследчая лабараторыя хімічнай перапрацоўкі расліннай сыравіны

Навуковы кіраўнік

БАЛТОЎСКІ Валерый Станіслававіч

327-80-46

Навукова-даследчая лабараторыя вогнеаховы будаўнічых канструкцый і матэрыялаў

Заг. лабараторыі

ЛЕАНОВІЧ Алег Канстанцінавіч

327-73-50

Майстэрня ландшафтнага дызайну

Навуковы кіраўнік

БУРГАНСКАЯ Тамара Мінаеўна

327-15-21

Навукова-даследчая лабараторыя малекулярна-біялагічных даследаванняў

Навуковы кіраўнік

БЯЛЯСАВА Наталля Аляксандраўна

327-28-03

Галіновая навукова-даследчая лабараторыя тэхналогіі, тэхнікі і эканомікі выдавецка-паліграфічнага комплексу

Навуковы кіраўнік

КУЛАК Міхаіл Іосіфавіч

327-10-20

Навукова-даследчая лабараторыя стабілізацыі пластмас, гумы і валокнаў

Навуковы кіраўнік

ПРАКАПЧУК Мікалай Раманавіч

327-57-38

Навукова-даследчая лабараторыя шкла і сілікатаў

Навуковы кіраўнік

ЛЯВІЦКІ Іван Адамавіч

327-43-08

Навукова-даследчая лабараторыя лесахіміі

Навуковы кіраўнік

САЛАЎЁВА Тамара Уладзіміраўна

327-80-46

Навукова-даследчая і тэхналагічная лабараторыя нафтахіміі

Навуковы кіраўнік

ГРУШАВА Яўгенія Іванаўна

327-57-38

Група энергааўдыту

Кіраўнік

ВАЛОДЗІН Віктар Іванавіч

327-87-30

Лабараторыя па структурных, электракінетычных і фізіка-механічных выпрабаваннях цэлюлозы, паперы і кардону

Навуковы кіраўнік

ЧОРНАЯ Наталля Віктараўна

327-80-46

Цэнтр фізіка-хімічных метадаў даследавання

Дырэктар

ЛУГІН Валерый Генадзьевіч

327-81-32

Лабараторыя аналізу размераў часціц і ўдзельнай паверхні

Заг. лабараторыі

КАМЛЮК Таццяна Уладзіміраўна

8-029-556-43-02

Лабараторыя атамна-абсарбцыйнай спектраскапіі

Заг. лабараторыі

КАДЫКА Наталля Сяргееўна

327-81-32

Лабараторыя храматаграфіі і хромата-мас-спектраметрыі

Заг. лабараторыі

САВАСЦЕЙ Вольга Рыгораўна

327-81-32

Лабараторыі тэрмічнага аналізу

Заг. лабараторыі

ШОСТАК Людміла Міхайлаўна

8-029-275-41-56

Лабараторыя сканіруючай электроннай мікраскапіі

Заг. лабараторыі

ЛУГІН Валерый Генадзьевіч

327-81-32

Лабараторыя рэнтгенаструктурнага аналізу

Заг. лабараторыі

МЕЛЬНІКАВА Раіса Якаўлеўна

327-81-32

Лабараторыя прасвечвальнай спектраскапіі

Заг. лабараторыі

ПАСПЕЛАЎ Андрэй Уладзіміравіч

8-029-564-43-75

Лабараторыя інфрачырвонай спектраскапіі

Заг. лабараторыі

БАРАННІКАВА Таццяна Іванаўна

327-81-32

АДМІНІСТРАЦЫЙНА-ГАСПАДАРЧАЯ ЧАСТКА

Галоўны інжынер, каб. 234, корп. 4

ГРЫНЧЫК Раман Рыгоравіч

327-82-97

Галоўны механік, каб. 234, корп. 4

СТАДНІК Леанід Леанідавіч

327-31-40

Галоўны энергетык, каб. 234, корп. 4

ТОЛКАЧ Дзмітрый Генадзьевіч

327-82-93

Начальнік эксплуатацыйна-тэхнічнага аддзела, каб. 231, корп. 4

ЗАБЛОЦКАЯ Таццяна Мікалаеўна

327-82-93

Начальнік аддзела забеспячэння, каб. 103б, корп. 3

ПІВУНОЎСКІ Сяргей Ігнатавіч

327-06-71

Заг. склада

ГАЛЬМАКОЎ Аляксандр Іванавіч

327-36-92

Інжынер

СТАДНІК Леанід Леанідавіч

327-31-40

Начальнік 2-й часткі, каб. 202, корп. 2

ЛОЙША Мікалай Пятровіч

327-32-74

Начальнік штаба грамадзянскай абароны, каб. 133, корп. 4

ЧУТКОЎ Аляксандр Іванавіч

321-22-54

Начальнік бюро па ахове працы, каб. 133, корп. 4

ПЫЖОЎ Аляксандр Аляксандравіч

321-22-54

СТУДГАРАДОК

Начальнік студгарадка, інт. 4

МЯХАНІКАЎ Ігар Алегавіч

328-61-83

Цэнтр маладзёжнага студэнцкага вольнага часу

Заг. цэнтра

ПАПЛАЎСКАЯ Антаніна Іванаўна

327-23-17

Інтэрнат № 1

Камендант

КАНАШЭВІЧ Надзея Іванаўна

328-61-43

Інтэрнат № 2

Камендант

КЕКІС Ірына Аляксандраўна

328-61-90

Інтэрнат № 3

Камендант

ФЁДАРАВА Ірына Генадзьеўна

328-61-63

Інтэрнат № 4

Загадчык

КРУКЛІНСКАЯ Людміла Віктараўна

327-02-97

Камендант

ЕНІКАВА Таццяна Грыгор’еўна

Інтэрнат № 5

Загадчык

ТОЛКАЧ Зоя Яўгеньеўна

327-86-97

Камендант

СЫРАЕЖКА Таццяна Міхайлаўна

Санаторый-прафілакторый

Галоўны ўрач, інт. 5

МАСКАТАВА Марына Феадосьеўна

327-69-23

Пункт аховы здароўя

Загадчык, інт. 5

КАЗЛОЎСКАЯ Вера Іосіфаўна

327-69-23

Фельчар

ЛАГУТАВА Ірына Сяргееўна

327-69-23

ВУЧЭБНЫЯ КАРПУСЫ

Камендант вучэбнага корпуса № 1, каб. 124, корп. 1

ЛАБАДЗЕДАВА Алена Вітальеўна

327-80-78

Камендант вучэбных карпусоў № 2, 5, каб. 407, корп. 2

РАГОЖАВА Таццяна Аляксандраўна

327-60-38

Камендант вучэбных карпусоў № 3, 3а, каб. 103а, корп. 3

ЛАБАДЗЕДАВА Алена Вітальеўна

327-59-59

Камендант вучэбнага карпуса № 4, каб. 125, корп. 4 НЕМКОВІЧ Таццяна Аляксандраўна 327-30-05

ПРАДПРЫЕМСТВЫ ГРАМАДСКАГА ХАРЧАВАННЯ

Заг. сталовай БДТУ

МОЙСАК Ніна Уладзіміраўна 

222-49-09

Галоўны бухгалтар

ДАВІДОВІЧ Галіна Антонаўна

289-12-91

Заг. сталовай інтэрната № 3

ГІЛЕЎСКАЯ Галіна Віктараўна

327-25-64

Заг. сталовай інтэрната № 5

ГІЛЕЎСКАЯ Галіна Віктараўна

327-60-54

НЕГАРЭЛЬСКІ ВУЧЭБНА-ВОПЫТНЫ ЛЯСГАС (8-017-16)

Дырэктар

КАЖУШКА Казімір Вікенцьевіч

(8-017-16) 911-54

Нам. дырэктара па вучэбна-вопытнай рабоце

ТУРЛЮК Віктар Дзмітрыевіч

(8-017-16) 911-57

Галоўны ляснічы      

ЯНУШКАЎ Аляксандр Сяргеевіч

(8-017-16) 911-48

Галоўны інжынер

БІРСКІ Георгій Леанідавіч 

(8-017-16) 911-63

Галоўны бухгалтар

БАРОДЗІЧ Аксана Пятроўна

(8-017-16) 911-61

В. а. ляснічага Негарэльскага лясніцтва

ЖУРАЎЛЁЎ Дзмітрый Мікалаевіч

(8-017-16) 5-91-90

Ляснічы Літвянскага лясніцтва

БАРОДЗІЧ Петр Анатольевіч

8-017-18-46-3-22

Ляснічы Цэнтральнага лясніцтва

САЙКОЎСКІ Віктар Аляксандравіч

(8-017-16) 911-62