Выпускнікі кафедры

Выпуск 1994

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

1. Бялова Таццяна Паўлаўна - ПА Мінскі трактарны завод, інжынер-канструктар

2. Жук Алена Васільеўна - рэдактар ​​часопіса «Канфютынг нафты»

3. Жукоўскі Аляксандр Алегавіч

4. Зянько Генадзь Зігмундовіч - Івацэвіцкі прыборабудаўнічы завод

5. Лебедзеў Аляксандр Вячаслававіч

6. Малаковіч Уладзімір Аляксандравіч

7. Цвірко Эдуард Мікалаевіч

8. Эрдман (Забродзец) Ірына Паўлаўна - СП «Белардызайн», г.Мінск - гал.тэхнолаг.

 

Выпуск 1995

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Глускер Андрэй Генадзевіч - МАЗ, нам. галоўнага канструктара ААТ "МАЗ"

2. Жарыніна Вольга Аляксандраўна - "Віцязь", г. Віцебск; інжынер-канструктар

3. Каршун Ігар Леанідавіч

4. Крамянеўская (Кордзікава) Алена Іванаўна - БДТУ, дацэнт

5. Ломец (Наркевіч) Ганна Леанідаўна - БДТУ, стар. выкладчык

6. Маркаў Аляксандр Уладзіміравіч

7. Орач Уладзімір Міраслававіч                                                             

8. Раткевіч Ігар Іосіфавіч

9. Царкоў Раман Мікалаевіч

 

Выпуск 1996

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў 
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Башарымаў Алег Анатольевіч - ТАА "Хімія З", г.Мінск

2. Ермаковіч Юлія Мікалаеўна - ТАА "Хімія З", г.Мінск

3. Казлова Галіна Уладзіміраўна - МЗХ, інжынер-канструктар

4. Курганава Ганна Вітальеўна - Вышэйшы іудзейскі духоўны коледж "Агонь Торы"

5. Лапко Аляксей Георгіевіч - Арэнднае прадпрыемства "Стаўбцоўская райсельгасхімія"

6. Мамедаў Аляксандр Генадзевіч - Народнае прадпрыемства "Беларусьгуматэхніка", г. Бабруйск

7. Пацукевіч Віталь Станіслававіч - ТАА шматпрофільная фірма "Окмед", г. Мінск

8. Прашковіч Алена Іванаўна - ТАА "Югтранс", Мінск

9. Сергіеня Сяргей Аляксандравіч - МТЗ

10. Станелік Андрэй Віктаравіч - ТАА НВА "Уніпласт", інжынер па падрыхтоўцы вытворчасці

 

Выпуск 1997 г

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў

з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Велікода (Цягакі) Таццяна Міхайлаўна - дыспетчар ЖЭС

2. Дуюнава Юлія Уладзіміраўна - МАЗ, інжынер-канструктар

3. Зімін Яўген Яўгенавіч - фірма "Боінг", г. Масква                       

4. Зуеў Аляксандр Пятровіч - МЗХ, інжынер-канструктар                      

5. Каяновіч Галіна Сяргееўна

6. Мохава Святлана Максімаўна - МЗХ

7. Старынская (Легкадзімава) Таццяна Валер'еўна

8. Мароз (Панамарэнка) Алена Георгіеўна - МЗХ

 

Выпуск 1998

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

1. Клышка Ягор Валер'евіч - МТЗ, інжынер-канструктар

2. Леановіч Уладзімір Уладзіміравіч - Брэсцкі электратэхнічны завод, інжынер-тэхнолаг

3. Малаковіч Наталля Анатольеўна

4. Селівёрстава (Акань) Святлана Аляксандраўна - МАЗ, інжынер-канструктар

5. Багарэл Дзмітрый Станіслававіч - Мінскі завод "Транзістар", гандлёвы агент

6. Гоман Уладзімір Сцяпанавіч - АТ "Актамір" фабрыка металічнай цацкі

7. Гусараў Сяргей Валянцінавіч - Мінскі завод "Транзістар", заг. секцыяй

8. Дароніна Таццяна Аляксандраўна - МАЗ, інжынер-канструктар

9. Зіноўева Вольга Анатольеўна

10. Русы Сяргей Васільевіч

11. Трубченко Канстанцін Аляксандравіч - завод паўправадніковых прыбораў ім. Дзяржынскага, г. Мінск

12. Швед Юрый Антонавіч - завод "Электроніка", інжынер-тэхнолаг, г. Мінск

 

Выпуск 1999

спецыяльнасць 12.12. Канструяванне і вытворчасць вырабаў 
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Арцукевіч Віталь Віктаравіч - аддзел праблем рэсурсазберажэння НАНБ г. Гродна, інжынер-тэхнолаг

2. Вярбіцкая Алена Іванаўна - НВА "Інтэграл", г. Мінск, інжынер-тэхнолаг

3. Каратчэня Святлана Мікалаеўна - завод "Тэрмапласт", г. Мінск, інжынер-тэхнолаг

4. Луцык Алена Мікалаеўна - ААТ "Брэсцкі электрамеханічны завод", інжынер па кантролі

5. Мацюхін Уладзімір Аляксандравіч - АЗАА, г. Асіповіч, інжынер-тэхнолаг

6. Прохар Вольга Чаславаўна - аддзел праблем рэсурсазберажэння НАНБ г. Гродна, інжынер-тэхнолаг
2 катэгорыі

7. Пухнаревіч Людміла Аляксандраўна 

8. Свірыдаў Уладзімір Мікалаевіч - МТЗ, інжынер-канструктар

9. Смірноў Аляксандр Сяргеевіч - НДІ з ОП парашковай металургіі, г. Мінск, інжынер

 

Выпуск 2000

Т03.02.00 - Тэхналогія і абсталяванне высокаэфектыўных працэсаў  
апрацоўкі матэрыялаў

 

1. Барысенка Іна Міхайлаўна - Бел. ВА "Экран" Івацэвіцкі прыборабудаўнічы завод, інжынер-тэхнолаг

2. Бузо Вадзім Мікалаевіч - ПА прамысловае прадпрыемства "Белкамунмаш", г. Мінск, майстар

3. Дарошка Алена Мікалаеўна

4. Жарноўскі Аляксандр Віктаравіч - МТЗ, інжынер-канструктар

5. Жукоўская Жанна Уладзіміраўна - МТЗ, інжынер-канструктар

6. Мартыновіч Наталля Уладзіміраўна - Бел. ВА "Экран", г. Барысаў, інжынер-канструктар

7. Петракоў Аляксей Уладзіміравіч - НДІ з ОП парашковай металургіі, г. Мінск, інжынер

8. Салодкая Наталля Міхайлаўна - ВА "Мінскі маторны завод", інжынер-канструктар

9. Спіглазаў Аляксандр Уладзіміравіч - БДТУ, дацэнт, заг. кафедры

10. Тулейка Вера Валянцінаўна

11. Тулейка Наталля Валянцінаўна - МАЗ, інжынер-канструктар

12. Чцяцоў Яўген Генадзевіч

13. Шапавалава Марына Леанідаўна

 

Выпуск 2001

Т03.02.00 - Тэхналогія і абсталяванне высокаэфектыўных працэсаў  
апрацоўкі матэрыялаў

 

1. Бузук Канстанцін Леанідавіч - "Гандальмаш", г. Баранавічы, інжынер-тэхнолаг

2. Калінка Ганна Мікалаеўна - БДТУ, інжынер

3. Карповіч Алег Іосіфавіч - БДТУ, дацэнт

4. Кірсанаў Дзмітрый Анатольевіч - г.Бабруйск

5. Куніцкі Ігар Міхайлавіч - Мінскі завод халадзільнікаў "Атлант", інжынер-канструктар

6. Літвіновіч (Клімко) Кацярына Віктараўна - ААТ "Керамін", інжынер-тэхнолаг

7. Малышэўскі Юрый Паўлавіч - завод "Калібр", г. Мінск, інжынер-тэхнолаг

8. Сівадзед (Хімарода) Наталля Леанідаўна - завод "Транзістар", г. Мінск, інжынер-тэхнолаг

9. Шкурдзюк Наталля Генадзьеўна - завод "Гарызонт", г. Мінск, інжынер-канструктар

 

Выпуск 2002

Т03.02.00 - Тэхналогія і абсталяванне высокаэфектыўных працэсаў  
апрацоўкі матэрыялаў

 

1. Абрамчук Святлана Аляксееўна - "Белпласт", г. Брэст

2. Зарапіна Іна Георгіеўна - НДІ парашковай металургіі

3. Клінцэвіч Алена Віктараўна - папяровая фабрыка "Спартак" г. Шклоў, інжынер-тэхнолаг

4. Лук'янаў Дзяніс Анатольевіч - ТАА "Апалінэкс" Магілёўская шаша, 10-ы км, інжынер

5. Мамчыц Яўген Канстанцінавіч - Старадарожскі механічны завод

6. Осіпава Ірына Сяргееўна - ААТ "Электрамодуль", г. Маладзечна

7. Падбярозка Ганна Міхайлаўна - Старадарожскі механічны завод, інжынер-тэхнолаг

8. Падлужная Вольга Сяргееўна - "Атлант", г. Мінск

9. Шалькевіч Гергій Казіміравіч - Мінскі завод аўтаматычных ліній, інжынер-тэхнолаг

 

Выпуск 2003

Т03.02.00 - Тэхналогія і абсталяванне высокаэфектыўных працэсаў  
апрацоўкі матэрыялаў

 

1. Гаманькова Ганна Барысаўна

2. Осіпава Ірына Сяргееўна - ААТ "Электрамодуль", г. Маладзечна

3. Пархута (Бобік) Любоў Вячаславаўна - завод ім. Вавілава, г. Мінск, інжынер-тэхнолаг

4. Сяліцкі Яўген Тадэвушавіч - МАЗ, інжынер

5. Шлыкава Анастасія Сяргееўна - ААТ "Беларусьгуматэхніка", г. Бабруйск, інжынер

 

Выпуск 2004

Т03.02.00 - Тэхналогія і абсталяванне высокаэфектыўных працэсаў  
апрацоўкі матэрыялаў

  

1. Аляксандрава Таццяна Аляксандраўна - Брэсцкі электрамеханічны завод, інжынер

2. Літвінава (Барадака) Алена Антонаўна - "Калібр", г.Мінск, інжынер

3. Дзятлік Канстанцін Мікалаевіч - Мінскі завод колавых цягачоў, інжынер

4. Сачыўка Віталь Лівонавіч - Мінскі завод колавых цягачоў

5. Сяліцкая Анастасія Рамільевна

 

Выпуск 2005

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Беняш Сяргей Аляксеевіч - Мінскі завод колавых цягачоў

2. Васілеўская Людміла Анатольеўна

3. Данілевіч Вольга Сяргееўна - Самахвалавічы, завод па перапрацоўкі другаснай сыравіны

4. Крыцкі Андрэй Фёдаравіч - Мінскі завод колавых цягачоў

5. Восіпік Алена Канстанцінаўна - завод «Беларусьгуматэхніка», г. Бабруйск

6. Саявец Надзея Мікалаеўна - ПА «Экран», г. Барысаў

7. Улаховіч Вікторыя Сяргееўна - ПА «Экран», г. Барысаў

8. Хаванская Ганна Эдуардаўна - завод аўтаматычных ліній (БЗАЛ), г. Баранавічы

9. Шубянкова Кацярына Уладзіміраўна

10. Налівайка Андрэй Віктаравіч - ААТ "Аміпак", г. Буда-Кашалёва, інжынер

 

Выпуск 2006

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Лапатка Вікторыя Аляксандраўна - РУП «МАЗ», інжынер-тэхнолаг

2. Хомчанка Дар'я Яўгенаўна - Завод імя Вавілава, інжынер-канструктар

3. Дзеравяшкіна Ганна Фёдараўна - РУП «МАЗ», інжынер-канструктар

4. Шаляпіна Алена Фёдараўна - РУП «Аляўкурп», інжынер-канструктар

5. Зубок Вольга Міхайлаўна - ІП «Сміаўтатранс» г. Смалявічы, канструктар

6. Залужная Алена Яўгенаўна - «Тэрмапласт», інжынер-канструктар

7. Прусянок Андрэй Мікалаевіч - ТАА «Белкарпластык», тэхнолаг

8. Каптур Алена Іосіфаўна - «БАТЭ», г. Барысаў, канструктар

9. Колас Анастасія Аляксееўна

10. Варанец Аляксей Уладзіміравіч - РУП «Конус», г. Ліда, канструктар

11. Каліноўскі Уладзімір Уладзіміравіч - «Гарызонт», г. Мінск, тэхнолаг

12. Вайцаховіч Надзея Васільеўна - «Ніва», г.Салігорск, тэхнолаг

13. Шанько Вольга Аляксандраўна - ПА «Хімвалакно», г. Гродна, канструктар

14. Шылёнак Ігар Аляксандравіч -ЗАТ «Белпласт», г. Мінск, канструктар

15. Фурса Ілля Уладзіміравіч - ТАА «IONOL», г. Полацк, канструктар

16. Верышка Наталля Іосіфаўна - Ліцейна-механічны доследна-канструктарскі завод, г. Мінск

 

Выпуск 2007

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Марозава Таццяна Анатольеўна - ПУП «Віток», інжынер-тэхнолаг

2. Тябус Святлана Валер'еўна - УПП «Ніва-Пластык», інжынер-тэхнолаг

3. Лукаш Юрый Сяргеевіч - РУП «МТЗ», інжынер-канструктар

4. Бондарава Кацярына Сяргееўна - г. Буда-Кашалёва, «Аміпак», філіял г. Мінск, інжынер-канструктар

5. Лазерка Кацярына Мікалаеўна - Мінскі завод колавых цягачоў (МЗКЦ), канструктар

6. Гуткоўская Ірына Сяргееўна - ВК ААТ «Літапласт», спецыяліст па маркетынгу

7. Дубовік Дзяніс Уладзіміравіч - ЗАТ «Атлант», інжынер-канструктар

8. Цімохін Сяргей Яўгенавіч - ААТ «АЗАА», г. Асіповічы

9. Караніха Алег Уладзіміравіч - «Гандальмаш», г. Баранавічы, інжынер-канструктар

10. Міхалап Іна Аляксандраўна - «Морпластік», г. Навагрудак, інжынер-канструктар

11. Саващенко Анастасія Уладзіміраўна - «Мінскі абласны рамонтна-мантажны камбінат», г. Заслаўе, інжынер-канструктар

12. Кашыкевіч Яўген Міхайлавіч - ТАА «ІМТ», г. Фаніпаль

 

Выпуск 2008

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Ефімік Віктар Віктаравіч - ЗАТ «Салігорскі інстытут праблем рэсурсазберажэння»

2. Ляўчук Анастасія Анатольеўна - ААТ «Полацкшкловалакно»

3. Бусел Юлія Віктараўна - РУП «МАЗ»

4. Шахловіч Кацярына Віктараўна

5. Хамко Юлія Анатольеўна - МЗКЦ

6. Каменьчук Святлана Васільеўна - Дзіцячыя цацкі, г. Кобрын, інжынер-канструктар

7. Каменьчук Сяргей Анатольевіч - Дзіцячыя цацкі, г. Кобрын, інжынер-канструктар

8. Панасовец Кацярына Віктараўна

9. Старадубец Соф'я Валянцінаўна

 

Выпуск 2009

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Кавальчук Антаніна Мікалаеўна

2. Паплаўскі Рышард Пятровіч

3. Русецкі Андрэй Валер'евіч

4. Царык Алена Анатольеўна

 

Выпуск 2010

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Аніскевіч Сяргей Уладзіміравіч

2. Атрахімовіч Дзмітрый Яўгенавіч

3. Бодыль Марына Васільеўна

4. Бодыль Святлана Васільеўна

5. Дзяменцьеў Юрый Вітальевіч

6. Зелянкевіч Надзея Сяргееўна

7. Ісаева (Гіліцкая) Таццяна Юр'еўна

8. Кавецкая Злата Яўгенаўна

9. Касьянаў Уладзімір Аляксандравіч

10. Ляхава Вольга Аляксандраўна

11. Машлякевіч Дзмітрый Анатольевіч

12. Равяка Віталь Сцяпанавіч

13. Стасюлевіч Сяргей Алегавіч

14. Хацкевіч Ірына Аляксандраўна

15. Шадзеўская Таццяна Аляксандраўна 

 

Выпуск 2011

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Мацвяйчук Антон Сяргеевіч

2. Уцёнкаў Павел Сяргеевіч

3. Елісееў Дзмітрый Ігаравіч

4. Крывалап Пётр Мікалаевіч

5. Шмарлоўская Марына Сяргееўна

6. Тарасюк Дзмітрый Уладзіміравіч

7. Полстюк Аксана Вячаславаўна

8. Мірончык Маргарыта Сяргееўна

9. Шалык Сяргей Сяргеевіч 

 

Выпуск 2012

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

 

1. Дубовік Наталля Віктараўна

2. Купраш Кацярына Анатольеўна

3. Мазур Наталля Іванаўна

4. Новікаў Дзяніс Уладзіміравіч

5. Габец Яўгенія Алегаўна

6. Нічыпарэнка Вольга Сяргееўна

7. Верамейка Алена Сяргееўна

8. Жывалкоўская Анастасія Васільеўна

9. Пелюх Яўген Уладзіміравіч

10. Кучарэнка Анастасія Сямёнаўна

11. Мардас Максім Уладзіміравіч

Выпуск 2013

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

1. Мелюх Яўген Паўлавіч

2. Рафановіч Арцём Іванавіч

3. Мікалаева Алена Міхайлаўна

4. Нікіценка Аляксей Сяргеевіч

5. Чаранкевіч Антон Сяргеевіч

6. Дубовік Ірына Мікалаеўна

Выпуск 2014

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

1. Верабейчык О.О. - Інжынер-тэхнолаг ТАА «Аэромаш»

2. Дубіна А.В. - Магістратура БДТУ

3. Зуевіч Д.У. - Інжынер-тэхнолаг ААТ «АЗАА»

4. Ісаеў М.Л. - Інжынер-канструктар ААТ «Беламунмаш»

5. Лабусава Ю.О. - Інжынер-канструктар ААТ "МЗКЦ"

6. Няхайчык В.А. - Інжынер-канструктар ААТ «Белшына»

7. Пажанько Я.І. - Магістратура БДТУ

8. Ціток А.В. - Інжынер-канструктар ААТ "МЗКЦ"

9. Комар Е.Г. - Інжынер-канструктар ЗАТ «Атлант»

10. Фатеева Ю.І. (Грамадзянка РФ)

11. Хусяноў Д.А. - Інжынер-тэхнолаг ААТ «АЗАА»

Выпуск 2015

1-360108 - Канструяванне і вытворчасць вырабаў  
з кампазіцыйных матэрыялаў

1. Асаф'еў Алег Ігаравіч - ААТ «Завод« Белпласт », інжынер-канструктар

2. Будкевіч Эдуард Іосіфавіч - ЗАТ« Атлант »Мінскі завод халадзільнікаў, інжынер-канструктар

3. Васілевіч Ілля Пятровіч - ААТ «Завод« Белпласт », інжынер-канструктар

4. Дзенісюк Юрый Валянцінавіч - ААТ« АЗАА », інжынер-тэхнолаг

5. Русецкі Вячаслаў Аляксандравіч - ААТ "Завод Спецавтоматика", інжынер-канструктар

6. Дзялендзік Аляксандр Леанідавіч - УПП «Ніва», філіял «Ніва-Сэрвіс», інжынер-канструктар

7. Ганчаронак Дзмітрый Сяргеевіч - УА «Беларускі дзяржаўны тэхналагічны універсітэт», магістратура

8. Чурыла Раман Анатольевіч - ААТ «Полацк-Шкловалакно», інжынер-тэхнолаг

9. Іваноў Павел Сяргеевіч - ААТ "Барысаўскі завод пластмасавых вырабаў», інжынер-канструктар

10. Семяненя Валянціна Мікалаеўна - ААТ «Мінскі завод колавых цягачоў», інжынер-канструктар