Выпускнікі кафедры

У ліку лепшых выпускнікоў спецыяльнасці «Маркетынг»

 

 

 

   

Шышла Сяргей Валер'евіч - дацэнт кафедры эканамічнай тэорыі і маркетынгу БДТУ, кандыдат эканамічных навук.

     Шышла С.В. працуе ў Беларускім дзяржаўным тэхналагічным універсітэце з лістапада 2007 г.

      З'яўляецца аўтарам больш за 50 друкаваных работ.

 

 

 

 

 

 

          

 

 

         Дзякаў Аляксей – дырэктар па выданні прадукту WarGaming на тэрыторыі СНД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Зуева Кацярына Мікалаеўна - заснавальнік і дырэктар друкарні ТАА «Друкаваны салон« Ё ».

 

      2010-2014 гг. - Начальнік групы маркетынгу ТДА «Белбіотэхналогіі» і ТАА «Вавёркі Бай».

 

      2014-2015 гг. - Начальнік аддзела маркетынгу ЗАТ «Гандлёвы свет - Кальцо».

 

 

 

 

 

     

Талкачоў Максім Аляксандравіч - заснавальнік і дырэктар ЧП «МаксТаргет», аспірант кафедры эканамічнай тэорыі і маркетынгу БДТУ.

      2011-2012 гг. з'яўляўся кіраўніком аддзела маркетынгу ТАА «Карэкс цэнтр».

    2012-2013 гг. - Кіраўнік аддзела маркетынгу і збыту ЧТСУП «Аўтапрам - мыйныя тэхналогіі».

 

 

 

 

 

  

Салодкая Аляксандра - інтэрнэт-маркетолаг «ActiveCloud».

      2010-2012 гг. - Менеджэр па працы з кліентамі кансалтынгавай кампаніі «Сканда-Бел".

      2012 года - менеджэр па продажах навучальных семінараў па маркетынгу і SEO «Артокс».

      2012-2014 гг. - Маркетолаг ў кампаніі «Uxpresso».

      2014-2015 гг. - Вядучы маркетолаг «АксИнтерьер».

 

 

 

 

 

 

 

               Шуба Паліна Сяргееўна - вядучая Белтэлерадыёкампаніі.

 

 

 

 

 

Канавальчык Аляксандр Віктаравіч  - начальнік аддзела продажаў спецвалакна РУП Светлагорскае ВА «Хімвалакно»

Чопік Дзяніс Мікалаевіч  - начальнік аддзела продажаў ТАА «Пінскдрэў-Балабанава» (г. Балабанава, РФ)

Паляйчук Таццяна Аляксандраўна - начальнік аддзела вывучэння рынку і цэнавай палітыкі службы дырэктара па маркетынгу ЗАТ ХК «Пінскдрэў»

Клімовіч Алена Аляксандраўна - намеснік дырэктара ТАА «Эмакасэрвіс»

 

 

 

Выпускнікі кафедры,

якія атрымалі дыплом з адзнакай

 

 

 

 

2018 г.

Матусенка Марыя Алегаўна

Анкудовіч Ганна Аляксееўна

Пекар Вольга Мікалаеўна

2017 г.

Фралова Кацярына Сяргееўна

2015 г.

Косцік Аляксандра Уладзіміраўна

2014

Адаська Алена Мікалаеўна

Токарава Таццяна Вадзімаўна

Шэрая Святлана Аляксандраўна

Раманоўская Ксенія Уладзіміраўна

Герасімчык Ксенія Леанідаўна

2013

Ціханава Таццяна Віктараўна

2012

Місцейка Марына Міхайлаўна

2008

Уласюк Кацярына Мікалаеўна

2006

Кохан Вольга Віктараўна

 

2005

Анташкевіч Наталля Пятроўна

Лялькіна Юлія Сяргееўна

Паляйчук Таццяна Аляксандраўна

2004

Шынкевіч Антон Аляксандравіч

Малаканава Юлія Аляксандраўна

Маршын Дар'я Аляксандраўна

Пятухоў Андрэй Уладзіміравіч

Палкіна Вольга Уладзіміраўна

Мількевіч Ларыса Анатольеўна

Радзько Марыя Міхайлаўна

Кірыловіч Ірына Аляксандраўна

2003

Шэўчык Аксана Аляксандраўна

2002

Канавальчык Аляксандр Віктаравіч

Капінская Аксана Васільеўна

2001

Валько Анатоль Мікалаевіч

Кушнярэвіч Марына Уладзіміраўна