Студэнтам завочнага факультэта

Графік

прыёму акадэмічных запазычанасцяў і кансультацый выкладчыкамі кафедры ФХМСП ў студэнтаў завочнай формы навучання ў другім семестры 2014/2015 навучальнага года-

п / п

Імя па бацьку

пасаду

выкладчыка

Назва дысцыпліны

Дата

Час

Аўдыторыя

1

Вятохін С.С.,

дацэнт

Сістэмны аналіз

I тыдзень

11.30-12.30

207а

Асновы навуковай і інавацыйнай дзейнасці

Асновы інавацыйнай дзейнасці

2

Глоба І.І., дацэнт

Аптычныя метады і прыборы кантролю

II тыдзень

09.00-10.00

213 к.3а

Хіміка-аналітычны кантроль

3

Ламоткін С.А.

дацэнт

Рэзанансныя метады вымярэнняў

I тыдзень

9.50-11.20

9 к. 3

Асновы стандартызацыі, сертыфікацыі і метралогіі

Храматаграфія і электрафарэз у кантролі якасці прадукцыі

4

Ягорава З.Я.

дацэнт

Пацвярджэнне адпаведнасці харчовых прадуктаў

II тыдзень

9.50-11.20

200А к.3

Мікрабіялагічныя метады кантролю і якасці харчовых прадуктаў

Сэнсарны кантроль якасці харчовых прадуктаў

5

Заяц Н.І.

дацэнт

Метралогія

I тыдзень

10.30-11.30

207а к3

Арганізацыя і тэхналогія выпрабаванняў

Статыстычныя метады кіравання якасцю прадукцыі

6

Стасевіч А.В.

дацэнт

Хімія харчовых вытворчасцяў

I тыдзень

13.15-14.15

 

207а к3

7

Шачак Т.М., дацэнт

Сістэма кіравання якасцю

II тыдзень

11.30-12.30

200А к.3

 

8

Нікіценка А.М.

асістэнт

Патрабаванне бяспекі пры сертыфікацыі харчовых прадуктаў

I тыдзень

11.40-12.40

101 к.3

9

Гаржанаў В.В., аст. выкладчык.

Электрафізічныя метады і прыборы кантролю

II тыдзень

10.00-11.00

401 к.3а

 

10

Дубадзелава А.В.

ст. выкладчык.

Радыяхімія

I тыдзень

11.00-12.00

207а к3

 

11

Валабуеў У.С.

ст. выкладчык.

Кваліметрыя сістэм, працэсаў і прадукцыі

II тыдзень

11.40-12.40

213 к.3а

 

Графік

правядзення кансультацый студэнтаў завочнага факультэта кафедры ФХМСП ў першым семестры 2014/2015 навучальнага года

п / п

Імя па бацьку

пасада выкладчыка

Назва дысцыпліны

 

Дата прыёму

Час

Аўдыторыя

1.

Стасевіч Вольга Віктараўна,

дацэнт

Тэхнічнае нармаванне і стандартызацыя.

Хімія харчовых вытворчасцяў.

Ацэнка адпаведнасці.

Пацвярджэнне адпаведнасці харчовых прадуктаў.

субота-II тыдзень

11 30 - 12 30

207а-3

Нікіценка Анастасія Мікалаеўна, асістэнт

субота-I тыдзень

11 30 - 12 30

101-3

2.

Шачак Таццяна Міхайлаўна, дацэнт

Ацэнка адпаведнасці.

Пацвярджэнне адпаведнасці харчовых прадуктаў.

субота-II тыдзень

00 - 10 00

200А-3

Зелянкова Алена Мікалаеўна, асістэнт

субота-I тыдзень

00 - 10 00

200А-3

3.

 

Глоба Іван Іванавіч,

дацэнт

Аптычныя метады і прыборы кантролю.

Хіміка-аналітычны кантроль.

Метралогія.

Статыстычныя метады кіравання якасці прадукцыі.

субота-I тыдзень

10 00 - 12 00

213-3а

Заяц Наталля Іванаўна, дацэнт

субота-II тыдзень

11 00 - 12 00

207а-3

4.

Валабуеў Улас Сяргеевіч, ст.выкладчык.

Квалиметрия сістэм, працэсаў і прадукцыі.

Навукова-тэхнічная экспертыза і нормоконтроль.

Механічныя і тэрмічныя метады кантролю.

Электрафізічныя метады і прыборы кантролю якасці.

субота-II тыдзень

11 00 - 13 30

213-3а

Горжанов Вадзім Валер'евіч, ст. выкладчык.

субота-I тыдзень

10 00 - 11 00

213-3а

5. Вятохін Сяргей Сяргеевіч, дацэнт

Сістэмны аналіз.

Асновы інавацыйнай дзейнасці.

па суботах 10 00 - 11 00 207а-3
6. Калнагораўв Кірыл Пятровіч, ст. выкладчык.

 

Арганізацыя і тэхналогія выпрабаванняў.

 

Тэхнічнае нармаванне і стандартызацыя.

субота-II тыдзень 11 45 - 12 45 9-3
Уладыкіна Дар'я Сяргееўна, асістэнт субота-I тыдзень 11 45 - 12 45 9-3
7. Ягорава Зінаіда Яўгенаўна, дацэнт

Ацэнка адпаведнасці.

Сэнсарны кантроль якасці харчовай прадукцыі.

па суботах 30 - 10 30 200А-3
8. Ламоткін Сяргей Аляксандравіч, дацэнт

Рэзанансныя метады вымярэння.

Храматаграфія і электрафарэз у кантролі якасці прадуктаў.

Ідэнтыфікацыя і выяўленне фальсіфікацыі прамысловых прадуктаў.

па суботах 10 00 - 11 00 9-3
9.

Гатоўка Галіна Васільеўна,

ст. выкладчык.

Тэхнічнае нармаванне і стандартызацыя. па суботах 11 00 - 12 00 200А-3
10. Дубадзелава Кацярына Уладзіміраўна, ст. выкладчык. Пацвярджэнне адпаведнасці прамысловых прадуктаў. па суботах 10 00 - 11 00 207а-3

       Кансультацыю неабходна ўзгадняць з выкладчыкам,  або па тэлефоне 327-74-32 ў працоўны час.


 

ПЫТАННІ І МАТЭРЫЯЛЫ для самападрыхтоўкі

Дысцыпліна

Пытанні

Дапаможныя матэрыялы

Квалиметрия сістэм, працэсаў і прадукцыі

Пытанні да іспыту

Праграма курса

Метады і сродкі выпрабаванняў матэрыялаў і вырабаў

Пытанні да іспыту

1. Прыборы і метады тэмпературных вымярэнняў

2. Арганізацыя і тэхналогія выпрабаванняў. Тэрміны і Класіфікацыі

3.  Асновы вымярэнняў. Электронныя метады і прыборы ў вымяральнай тэхніцы

4.  Электронныя вымяральныя прыборы і метады вымярэнняў

5.  Метады і прыборы для вызначэння расходу і хуткасці руху паветранага патоку

Механічныя і тэрмічныя метады кантролю

Пытанні

Задачы

1.  Метадычныя рэкамендацыі

2.  Матэрыялазнаўства

3.  Метады даследавання матэрыялаў і працэсаў

4.  Тэрмічныя метады аналізу

5.  Механічныя ўласцівасці металаў

6.  Вызначэнне механічных уласцівасцяў металаў па цвёрдасці

7.  Металы. Метады выпрабаванняў на расцяжэнне

Квалиметрия сістэм, працэсаў і прадукцыі

Пытанні да іспыту

Праграма курса

Метралогія

Пытанні да іспыту

Метадычка

Статыстычныя метады кіравання якасцю прадукцыі

Пытанні да іспыту

Задачы і літаратура

Пералік неабходных стандартаў

Ідэнтыфікацыя і фальсіфікацыя

Пытанні

1. Праграма курса

2. Матэрыялы лекцый

Рэзанансныя метады

Пытанні

Заданні

1. Праграма курса

2. Матэрыялы лекцый

3. Мас-спектраметрыя (падручнік)

Асновы стандартызацыі, сертыфікацыі і метралогіі

для ИЭФ )

Пытанні для самастойнай працы

 

Пытанні да заліку

1. Праграма курса

2. Асновы тэхнічнага нармавання, стандартызацыі і ацэнкі адпаведнасці (падручнік)

3. Матэрыялы па метралогіі

4. ТКП 1.5

5. ТКП 5.1.02

Храматаграфія

Пытанні да іспыту

 

Заданні для кантрольнай працы

1. Базавая праграма (харчовыя тавары)

2. Базавая праграма

3. Канспект лекцый (Частка 1)

 
 


 

Для прагляду вам могуць спатрэбіцца: